آموزش نوین آیلتس

آموزش ترفند های آزمون آیلتس با نوین ترین متود های آموزشی

دوستان و همراهان عزیز و همیشگی سلام. امیدوارم خوب و برقرار باشید و از یادگیری زبان انگلیسی نهایت لذت را ببرید. 

امروز در این مقاله آموزشی می خواهیم شما را با روش هایی آشنا کنیم که می توانید با استفاده از آن ها مهارت های زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید. 

 

اگر می خواهید درباره سطح بندی آزمون آیلتس اطلاعات بیشتری کسب کنید می توانید روی لینک کلیک کنید. 

 

امروزه یادگیری زبان انگلیسی برای بیشتر افراد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به طوری که بیشتر موقعیت های شغلی و یا حتی هدف های شخصی، به مهارت های زبان انگلیسی آن ها بستگی دارد. به همین دلیل افراد در تلاش هستند تا این مهارت را به خوبی یاد بگیرند. 

اما زبان آموزان در مسیر یادگیری زبان انگلیسی با موانع زیادی مواجه هستند که آن ها را از یادگیری موثر این زبان بین المللی باز می دارد. 

گروه آموزشی ما در این مقاله آموزشی قصد دارد تا شما عزیزان را با متود هایی آشنا کند که به شما در زمینه یادگیری زبان انگلیسی کمک خواهد کرد. پس اگر شما هم می خواهید این مهارت را به خوبی در خود ایجاد کنید، این مقاله را تا انتها مطالعه فرمایید. 

 

یکی از مهم ترین بخش های زبان انگلیسی که بیشتر زبان آموزان با آن دست و پنجه نرم می کنند، یادگیری گرامر هاست. یادگیری گرامر های زبان انگلیسی همیشه برای زبان آموزان کاری چالش برانگیز و سخت بوده است. به طوری که بیشتر آن ها نمی توانند به خوبی گرامر ها و قواعد را به خوبی یاد بگیرند. 

اما روش هایی وجود دارد که می توانید با استفاده از آن ها، گرامر های زبان انگلیسی را به آسانی یاد بگیرید. 

آماده اید؟ بریم که شروع کنیم!

 

یکی از بزرگترین اشتباه هایی که زبان آموزان مرتکب می شوند، این است که فقط گرامر ها را مطالعه می کنند. یعنی هیچ تمرینی انجام نمی دهند و فقط مثال های کتاب درسی خود را می خوانند. این کار اصلا به شما کمکی در زمینه یادگیری گرامر ها نمی کند. 

 

اگر می خواهید با روش های بیشتری در زمینه یادگیری زبان انگلیسی آشنا شوید می توانید روی لینک کلیک فرمایید. 

 

اگر می خواهید گرامر ها را به خوبی یاد بگیرید، باید ابتدا خود گرامر و مثال های ارائه شده را بخوانید. 

اما پس از انجام این کار، باید خودتان دست به کار شوید. حالا نوبت شماست تا از خود مثال هایی بنویسید و یا حتی با خودتان صحبت کنید. 

همین که شروع به نوشتن کنید، گرامر در ذهن شما جای میگیرد و دیگر هیچ زمان آن را فراموش نخواهید کرد. اما اگر فقط مثال ها را بخوانید و هیچ متنی از خودتان ننویسید، پس از مدت کوتاهی همه چیز را فراموش کرده و در نتیجه از یادگیری زبان انگلیسی خسته خواهید شد. 

امیدوارم از خواندن این مقاله لذت برده باشید. 

 

[ پنج شنبه دوازدهم دی 1398 ] [ 11:16 ] [ یاسر موسوی ]

[ بدون نظر ]

دوستان و همراهان عزیز سلام. امیدوارم خوب و برقرار باشید و از یادگیری زبان انگلیسی نهایت لذت را ببرید. 

امروز در این مقاله آموزشی قصد داریم تا شما را با روش هایی آشنا کنیم که می توانید از آن ها برای تفویت مهارت های زبان انگلیسی خود استفاده نمایید. 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آزمون آیلتس می توانید روی لینک کلیک فرمایید. 

 

امروزه یادگیری زبان انگلیسی برای بیشتر افراد از اهمیت زیادی برخوردار است. یاد داشتن زبان انگلیسی می تواند به آن ها کمک کند تا در هدف های شغلی و یا حتی در زندگی شخصی خود، موفق تر باشند. 

اما در این مسیر پر پیچ و خم با چالش هایی روبرو هستند که مانع یادگیری موثر برای زبان آموزان است. 

اما ما در این مقاله می خواهیم روش هایی را به شما معرفی کنیم که می تواند با استفاده از آن ها مهارت های خود را به خوبی بهبود ببخشید. 

پس با ما همراه باشید!

 

یکی از مهم ترین مهارت های زبان انگلیسی، مهارت لیسینینگ است. همان طور که می دانید، یک کودک برای این که حرف زدن را شروع کند، ابتدا برای چند سال فقط گوش می کند. پس از چند سال گوش کردن کم کم شروع به حرف زدن می کند. 

یادگیری زبان انگلیسی هم تقریبا به همین شکل است. یعنی شما برای این که بتوانید به خوبی صحبت کنید، باید ابتدا خوب گوش کنید. 

امروزه بیشتر زبان آموزان به دنبال منابعی هستند که بتوانند از آن ها برای گوش کردن استفاده کنند. در اینترنت منابع بسیار زیادی وجود دارد که مخصوص لیسینینگ است. 

اما همه این منابع برای یادگیری زبان انگلیسی مناسب نیستند. بنابراین شما نباید به منبع و محتوایی اعتماد کنید. 

یکی از معتبر ترین و بهترین منابع لیسینینگ برای یادگیری زبان انگلیسی، esl podcast هاست. 

این پادکست ها شامل مکالمه هایی در شرایط و محیط های متنوع است که باعث می شود شما با عبارت ها و اصطلاحات زیادی در هر زمینه ای آشنا شوید. 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره روش های یادگیری زبان انگلیسی می توانید روی لینک کلیک فرمایید. 

 

در این پادکست ها از زبان ساده ای استفاده شده است که هر زبان آموزی حتی با سطح پایین می تواند آن را به خوبی بفهمد. این پادکست ها بیشتر برای سطوح intermediate و lower intermediate مناسب می باشد. زیرا عبارت ها و اصطلاحاتی که در این پادکست ها استفاده می شود، برای زبان آموزان این سطوح بسیار مفید و کاربردی می باشد. 

هم چنین در اینترنت می توانید بسیاری پادکست و برنامه دیگر پیدا کرده و از آن ها برای تقویت مهارت های زبان انگلیسی خود استفاده کنید. ما در این مقاله سعی کردیم تا یکی از این منابع را به شما معرفی کنیم. اما شما می توانید از دیگر منابع نیز استفاده کنید. 

امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید. 

[ چهارشنبه یازدهم دی 1398 ] [ 16:42 ] [ یاسر موسوی ]

[ بدون نظر ]

دوستان و همراهان عزیز سلام. امیدوارم خوب و برقرار باشید و از یادگیری زبان انگلیسی نهایت لذت را ببرید. 

امروز در این مقاله آموزشی می خواهیم شما را با روش هایی آشنا کنیم که می توانید با استفاده از آن ها، لغات زبان انگلیسی را بهتر و موثر تر یاد بگیرید. 

 

اگر می خواهید درباره ماهیت آزمون آیلتس اطلاعات بیشتری کسب کنید می توانید روی لینک کلیک کنید. 

 

امروزه یادگیری زبان انگلیسی به یک ضرورت تبدیل شده است. به طوری که بیشتر افراد امروزه مشغول به یادگیری زبان انگلیسی هستند. اما زبان آموزان برای این که بتوانند این زبان را به خوبی یاد بگیرند، با چالش هایی مواجه هستند. یکی از بزرگترین مشکل هایی که زبان آموزان معمولا با آن دست و پنجه نرم می کنند، یادگیری و حفظ کردن لغات زبان انگلیسی است. 

بیشتر زبان آموزان نمی توانند کلمات را به خوبی حفظ کرده و یا از آن ها در مکالمات خود استفاده نمایند. همین باعث می شود که اعتماد به نفس آن ها کاهش یافته و انگیزه خود را برای ادامه دادن به مسیر یادگیری زبان انگلیسی را از دست بدهند. 

اما امروز ما می خواهیم شما را با روش هایی آشنا کنیم که به شما در زمینه یادگیری لغات زبان انگلیسی بسیار کمک می کند. بنابراین اگر شما هم می خواهید انگلیسی را بهتر یادگرفته و روان تر صحبت کنید می توانید این مقاله را تا انتها مطالعه فرمایید. 

 

یکی از بزرگترین اشتباه هایی که زبان آموزان مرتکب می شوند این است که فقط به دنبال پیدا کردن معنی لغات هستند. حتی بعضی از آن ها فقط معنی فارسی آن را حفظ می کنند!

در حالی که این کار غلط است و کمکی به شما در زمینه یادگیری لغات نمی کند. 

در ادامه روش درست یادگیری و حفظ لغات انگلیسی را به شما معرفی می کنیم. 

قبل از هر چیزی باید بدانید که بدون استفاده از دیکشنری مناسب نمی توانید لغات را به خوبی یاد بگیرید. در بیشتر مواقع زبان آموزان از دیکشنری هایی هم چون google translate و یا fast dic استفاده می کنند. در حالی که این دیکشنری ها برای یادگیری زبان انگلیسی مناسب نمی باشند. 

اگر می خواهید لغات زبان انگلیسی را به خوبی یاد بگیرید، باید ابتدا یک دیکشنری معتبر و مناسب انتخاب نمایید. زیرا با داشتن یک دیکشنری خوب، می توانید تمام اطلاعات لازم برای یادگیری لغات انگلیسی را پیدا کنید. 

یکی از مهم ترین نکته هایی که باید به آن توجه داشته باشید این است که یادگیری لغات زبان انگلیسی فقط به این معنا نیست که معنی آن ها را یاد بگیرید. 

شما زمانی می توانید بگویید که فلان لغت را باد دارم، که چندین فاکتور را رعایت کرده باشید. 

یکی از مهم ترین و پر کاربرد ترین اطلاعات در مورد یک لغت، جایگاه آن در جمله و یا part of speech است. شما باید بدانید که این کلمه verb است یا adjective  یا noun یا adverb. در غیر این صورت ممکن است که نتوانید از این کلمه در جایگاه درست استفاده کنید. 

یکی دیگر از فاکتور ها در یادگیری لغات زبان انگلیسی، یادگرفتن collocation هاست. کالوکیشن ها ترکیباتی هستند که همیشه با یکدیگر می آیند و در مکالمات روزمره زبان انگلیسی بسیار پر کاربرد هستند. اگر می خواهید انگلیسی را روان صحبت کنید حتما باید دنبال کالوکیشن های جدید و پر استفاده باشید. 

یکی از عواملی که باعث می شود تا زبان آموزان نتوانند به خوبی انگلیسی صحبت کنند، این است که نمی توانند کلمات را به خوبی تلفظ کنند. اگر می خواهید در بخش اسپیکینگ آزمون آیلتس نمره خوبی کسب کنید باید تلفظ های تان صحیح باشد. در غیز این صورت نمی توانید نمره خیلی خوبی کسب کنید. 

انتخاب دیکشنری می تواند تاثیر زیادی در دانش شما در زمینه تلفظ ها داشته باشد. شما باید دیکشنری انتخاب کنید که تلفظ ها را هم به صورت صوتی ارائه دهد. این گونه می توانید هر کلمه ای را با تلفظ درست یاد بگیرید. 

 

اگر می خواهید با دیگر روش های تقویت مهارت های زبان انگلیسی آشنا شوید می توانید روی لینک کلیک فرمایید. 

 

یکی از نقص های عمده ای که google translate دارد این است که هیچ مثالی برای کلمات ارائه نمیدهد. برای این که بتوانیم کلمه ای را در مکالمات خود استفاده کنیم، باید ابتدا آن را در جمله ای ببینیم و با نحوه استفاده از آن کلمه آشنا باشیم. به همین دلیل در اکثر دیکشنری ها مثال هایی برای هر کلمه ارائه شده است که خواندن آن ها می تواند به شما کمک زیادی در یادگیری آن لغت کند. 

اما نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که نباید به مثال های ارائه شده در دیکشنری بسنده کنید. بلکه بعد از خواندن آن ها باید خودتان هم دو نا مثال ارائه دهید. این گونه مطمئن می شوید که این کلمه را به خوبی یاد گرفته و می توانید از آن به راحتی در متن ها و مکالمات خود استفاده نمایید. 

امیدوارم از خواندن این مقاله لذت برده و اطلاعات مفیدی کسب کرده باشید. 

[ شنبه هفتم دی 1398 ] [ 14:31 ] [ یاسر موسوی ]

[ بدون نظر ]