آموزش نوین آیلتس

آموزش ترفند های آزمون آیلتس با نوین ترین متود های آموزشی

مقدمه شیوه های بهبود نمره ریدینگ آیلتس

با توجه به شرایط حال حاضر کشور، مهاجرت کردن محبوبیت زیادی در بین مردم پیدا کرده است. همان طور که مستحضر هستید، یکی از مهم ترین فاکتور ها برای مهاجرت کردن آیلتس می باشد.

بسیاری از داوطلبان شرکت در آزمون آیلتس با چالش هایی در بخش های مختلف آزمون آیلتس روبرو هستند. یکی از مهم ترین چالش ها، بخش ریدینگ آزمون آیلتس است. 

از آن جایی که برای کسب نمره خوب در این بخش از آزمون، باید با تکنیک های حل ریدینگ آشنا باشید، تصمیم گرفتیم تا شما را با روش هایی آشنا کنیم که به شما کمک می کند تا مهارت های خود در زمینه ریدینگ آیلتس را بهبود ببخشید. 

اگر می خواهید با بخش ریدینگ آیلتس آشنایی بیشتری پیدا کنید می توانید روی لینک کلیک کنید.شیوه های بهبود نمره ریدینگ آیلتس

یکی از مهم ترین فاکتور هایی که منجر به کسب نمره خوب در ریدینگ آیلتس می شود، این است که بتوانید مفهوم متن را به خوبی متوجه شوید. متن های ریدینگ آیلتس می توانند کمی چالش برانگیز باشد. از این رو باید قبل از آزمون خود را برای چنین متن هایی آماده کرده باشید. 

 

روزنامه ها

یکی از موثر ترین روش های تقویت مهارت های ریدینگ، روزنامه خوانی است. روزنامه های انگلیسی محتوا های بسیار قوی دارند. اگر چه در ابتدا ممکن است خواندن آن ها برای شما سخت باشد، با گذشت زمان نه تنها می توانید آن ها را به خوبی بفهمید بلکه از خواندن آن لذت خواهید برد. 

متن های آژمون آیلتس معمولا متن های تخصصی هستند. از این رو خواندن روزنامه ها به شما کمک شایانی در این زمینه خواهد کرد. زیرا متن ها روزنامه ها هم اغلب تخصصی هستند. 

در متن های روزنامه های انگلیسی از کلماتی استفاده شده که سطح بالایی دارند. شما می توانید از این کلمات در بخش رایتینگ آیلتس هم استفاده کنید. پس ایجاد عادت روزنامه خوانی نه تنها به شما کمک می کند تا مهارت های ریدینگ را تقویت کنید، بلکه مهارت های رایتینگ شما را هم تحت تاثیر قرار می دهد. 

 

اگر می خواهید با دیگر روش های تقویت مهارت های ریدینگ آیلتس آشنا شوید می توانید روی لینک کلیک فرمایید. 

 

مجلات

یکی دیگر از غنی ترین منابع برای خواندن متن های انگلیسی، مجلات انگلیسی زبان هستند. معمولا مجله های زبان انگلیسی ظاهری جذاب تر نسبت به روزنامه ها دارند. بنابراین ممکن است خواندن آن ها برای شما هیجان انگیز تر از روزنامه ها باشد. 

مجله های زبان انگلیسی موضوعات متنوعی نیز دارند. یعنی شما می توانید موضوع مورد علاقه خود را انتخاب کرده و با توجه به آن مجله را خریداری کنید. این گونه علاوه بر یادگیری و تقویت مهارت های ریدینگ خود، می توانید از خواندن آن ها لذت هم ببرید. 

 

اگر قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارید و می خواهید با رایتینگ آیلتس بیشتر آشنا شوید توصیه می کنیم مقاله دریافت نمره 7 رایتینگ آیلتس را مطالعه فرمایید.

 

در کل می توان گفت که خواندن روزنامه ها و مجلات به شما این کمک را می کنند تا متن های زبان انگلیسی آشنایی بیشتری پیدا کنید. این به شما کمک می کند تا بتوانید مفهوم متن های ریدینگ آیلتس را هم بهتر متوجه شوید. 

 

[ پنج شنبه بیست و چهارم بهمن 1398 ] [ 10:48 ] [ یاسر موسوی ]

[ بدون نظر ]

مقدمه تقویت مهارت های لیسنینگ 

امروزه یادگیری زبان انگلیسی به یکی از محبوب ترین و در عین حال مهم ترین فعالیت های جامعه تبدیل شده است. به طوری که بیشتر جوانان و حتی تعدادی از بزرگسالان به دنبال یادگیری این مهارت هستند. 

اگر چه یادگیری زبان انگلیسی کار بسیار سختی نیست، اما باز هم زبان آموزان در این مسیر پر پیچ و خم با چالش هایی روبرو هستند که آن ها را از یادگیری موثر زبان انگلیسی باز می دارند. 

گروه آموزش زبان انگلیسی ما تصمیم گرفت تا یکی از روش های جذاب برای تقویت مهارت های لیسنینگ را به شما معرفی کرده و به شما کمک کند تا زبان انگلیسی را با لذت و سرگرمی یاد بگیرید. 

 

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره بخش های مختلف آزمون آیلتس کسب کنید می توانید روی لینک کلیک کنید. 

 

تکنیک سایه چیست؟

یکی از جالب ترین تکنیک ها برای تقویت مهارت های زبان انگلیسی تکنیک سایه می باشد. این تکنیک تاثیر مستقیمی بر مهارت های لیسنینگ شما دارد. تنها وسایلی که برای انجام این تکنیک نیاز دارید یک تلفن همراه و یا MP3 player می باشد. 

تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک فایل صوتی مانند موسیقی، اخبار، برنامه های رادیویی و ..... پخش کرده و به ان گوش کنید. اما نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که نیازی نیست به تک تک کلمه ها گوش کرده و سعی کنید که معنی آن ها را به صورت دقیق متوجه شوید. حتی نیازی نیست که کلماتی که یاد ندارید را یادداشت کرده و بعدا معنی آن ها را در دیکشنری پیدا کنید. 

 

برای آشنایی با دیگر روش های تقویت مهارت های زبان انگلیسی می توانید روی لینک کلیک کنید. 

 

زمانی که شما این فایل صوتی را پخش می کنید، باید فقط به آن گوش کنید. یعنی نیازی به تمرکز نیست. شما می توانید این کار را هنگام ورزش، در باشگاه، در تاکسی، در اتوبوس، حین انجام کار و ..... انجام دهید. زیرا زمانی که به این فایل ها گوش می کنید، تاثیر غیرمستقیمی بر ضمیر ناخودآگاه شما دارد و باعث می شود به مرور زمان گوش شما آشنایی بیشتری با لهجه و لحن زبان انگلیسی پیدا کند. 

انجام دادن مکرر این کار در بازه زمانی طولانی مدت به شما این اجازه را می دهد تا پیشرفت خود را در زمینه مهارت های لیسنینگ به وضوح مشاهده کنید. 

زبان آموزان زیادی وجود دارند که از این تکنیک استفاده کرده و بعد از مدتی از نتایج به دست آمده راضی بوده اند. اگر شما هم قصد دارد تا در مهارت های لیسنینگ خود پیشرفت کنید، توصیه می کنیم حتما از این تکنیک استفاده کنید. 

 

اگر می خواهید مهارت های رایتینگ آیلتس خود را بهبود ببخشید توصیه می کنیم مقاله دریافت نمره 7 رایتینگ آیلتس را مطالعه فرمایید. 

 

[ چهارشنبه بیست و سوم بهمن 1398 ] [ 10:18 ] [ یاسر موسوی ]

[ بدون نظر ]