آموزش نوین آیلتس

آموزش ترفند های آزمون آیلتس با نوین ترین متود های آموزشی

دوستان و همراهان عزیز و همیشگی تیک لرن 24 سلام. امیدوارم خوب و برقرار باشید و از یادگیری زبان انگلیسی نهیات لذت را ببرید. 

امروز در این مقاله آموزشی می خواهیم درباره چند نکته مهم در مورد یادگیری زبان انگلیسی صحبت کنیم. 

امروزه یادگیری زبان انگلیسی به یک ضرورت تبدیل شده است. یک ضرورت چالش برانگیز! 

 

اگر می خواهید درباره بخش های مختلف آزمون آیلتس اطلاعات بیشتری کسب کنید می توانید روی لینک کلیک کنید. 

 

زبان آموزان امروزه سخت در تلاش هستند تا بتوانند این مهارت را به خوبی و با کیفیت یاد بگیرند. اما گاهی اوقات با استفاده از روش های غیر استاندارد و غیر اصولی کار خود را سخت تر می کنند. 

ما امروز در این مقاله مشاوره ای می خواهیم شما را با روش هایی آشنا کنیم که می توانید با استفاده از آن ها پیشرفت چشمگیری در زبان انگلیسی داشته باشید و مهارت های خود را به خوبی تقویت کنید. 

 

1. به انگلیسی گوش کنید 

یکی از مهم ترین کار هایی که می توانید در جهت تقویت مهارت های زبان انگلیسی انجام دهیدف این است که خود را در زبان انگلیسی غرق کنید. یعنی این که روزانه خود را با زبان انگلیسی به روش های مختلفی سرگرم کنید. 

این کار می تواند فعالیت های زیادی را شامل شود. به عنوان مثال می توانید به محتوا های متنوعی گوش دهید. گوش کردن یکی از مهم ترین بخش های زبان انگلیسی است. اگر می خواهید مکالمه خوبی داشته باشید باید ابندا به زبان انگلیسی گوش دهید. 

شاید از خودتان بپرسید به چه چیز هایی باید گوش کنیم؟ چگونه باید به این محتوا ها گوش کنیم؟ 

در جواب این سوال باید بگوییم که مهم نیست که به چه چیزی گوش می کنید و یا چگونه به این فایل های صوتی گوش می دهید! تنها کاری که باید بکنید این است که تلفن همراه خود را برداشته و یک آهنگ انگلیسی یا یک فایل صوتی انگلیسی زبان پخش کنید. نیازی نیست که با دقت به آن گوش کنید و یا متن آهنگ را دانلود کنید. نیازی به تمرکز کردن و پیدا کردن معنی کلماتی که یاد ندارید نیست. 

تنها کاری که باید بکنید این است که فقط گوش کنید! 

 

اگر می خواهید با روش های بیشتری در زمینه یادگیری و تقویت مهارت های زبان انگلیسی آشنا شوید می توانید روی لینک کلیک کرده و مقاله مربوطه را مطالعه فرمایید. 

 

این کار باعث می شود تا گوش شما با هویت زبان انگلیسی بیشتر آشنا شوید. همین تمرین ساده می تواند در دراز مدت کمک شایانی به شما در زمینه تقویت مهارت های زبان انگلیسی شما کند. 

این کار باعث می شود که بتوانید بهتر مکالمه کنید. زیرا با لهجه انگلیسی و قالب های صحبت کردن بیشتر آشنا شده اید. به همین دلیل در حین مکالمه، می توانید عملکرد بهتری از خود نشان دهید. 

این تمرین را می توانید هر زمانی و در هر مکانی انجام دهید. به عنوان مثال زمانی که در باشگاه و در حال ورزش کردن هستید، می توانید با استفاده از هندزفری و یا هدفون خود آهنگ گوش کنید. زمانی که در اتوبوس و یا تاکسی هستید هم می توانید این تمرین را انجام دهید. در حین انجام دادن کار های خانه، رانندگی کردن و یا حتی کار کردن با تلفن همراه می توانید این کار را انجام دهید. 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره یادگیری زبان انگلیسی و آغاز دوره آموزشی خود می توانید مقاله تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مشهد را مطالعه فرمایید. 

 

این روش یکی از روش ها و متود های استاندارد و به روز جهانی است که در سراسر جهان از این روش استفاده می شود. اگر شما هم می خواهید مهارت های زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید حتما از این روش استفاده کنید. 

امیدوارم از خواندن این مقاله نهایت لذت را برده باشید. 

[ شنبه شانزدهم آذر 1398 ] [ 17:20 ] [ یاسر موسوی ]

[ بدون نظر ]