آموزش نوین آیلتس

آموزش ترفند های آزمون آیلتس با نوین ترین متود های آموزشی

ما در این مقاله از پلاست سعی کردیم به ویژگی های پرده مغناطیسی به صرفه و نکات مهمی که بهتر است برای خرید رعایت شوند بپردازیم پس با ما همراه باشید.

پشه بندهای مغناطیسی از چه موادی ساخته شده اند؟

بیشتر پشه بندهای مغناطیسی موجود در بازار با همین مواد ساخته می شوند و یک شبکه بسیار نازک با مشهای بسیار متراکم تشکیل می دهند. پارچه مورد استفاده به ویژه برای تنفس محصول طراحی شده است: از این طریق می توان جریان هوای بیرون از خانه را حتی با بسته شدن پشه نیز احساس کرد. ویژگی دیگر این پیراهن مقاومت آن است؛ در واقع می توان بدون از بین رفتن لبه ها شبکه را برش داد و بدون آسیب دیدن در معرض هوای بد قرار گرفت.

 

اگرچه از تعرق هوا اطمینان حاصل می شود ، اما مشبک های تنگ همچنان به شما امکان می دهد از دسترسی به هر نوع حشره ، حتی به بالین جلوگیری کنید و این در بعضی از اتاق های خانه مانند آشپزخانه و تختخواب اتاق واقعاً ضروری است.

آیا پشه بند باعث تاریک شدن اتاق می شود؟

بسیاری از کاربران تمایلی به خرید شبکه پشه مغناطیسی ندارند زیرا می ترسند این مانع بتواند فیلتر نور داخل آپارتمان را محدود کند و حتی درخشان ترین اتاق ها را پنهان کند.

 

با این حال ، این ترس کاملاً بی اساس است: در واقع یکی از جنبه های قابل توجه شبکه های پشه مغناطیسی دقیقاً مربوط به عدم تأثیر بر روشنایی اتاق ها است.

 

حتی مدل های مشکی به طور خاص برای جلوگیری از تابش نور خورشید و جلوگیری از "اثر شب" بسیار ترسناک طراحی شده اند.

 

کم مصرف ترین مصرف کنندگان هنوز هم می توانند یک مدل سفید بخرند: این پشه بند مغناطیسی علاوه بر اینکه مات نیست ، به عنوان یک فیلتر واقعی عمل می کند و به اشعه خورشید اجازه می دهد به طور مساوی در اتاق نفوذ کند.

 

تفاوت پشه بندهای مغناطیسی با انواع دیگر چیست؟

 

قبلاً دیده ایم که انواع مختلفی از پشه بندها در بازار موجود است که هم از نظر مشخصات فنی و هم از نظر سیستم نصب تفاوت دارند. اگرچه این راهنمای خرید بر روی شبکه های پشه مغناطیسی متمرکز شده است ، ما برای کمک به شما در انتخاب مناسب ترین محصول برای نیازهای شما ، ترجیح داده ایم تا به شما در مورد انواع دیگر موجود در بازار ، نمای کلی بدهیم. بنابراین بیایید یک لیست کوتاه را ببینیم که توضیح می دهد این محصولات چیست و ویژگی های اصلی آنها ، از ارزان ترین انواع گرفته تا گران ترین ها:

 

 

 

پشه بندهای چسبنده: اینها پشه بندهای ثابت هستند ، بنابراین برای پنجره هایی که نمی توان از آنها عبور کرد مناسب هستند. سیستم نصب ، همانطور که برای شبکه های پشه مغناطیسی است ، بسیار ساده است: معمولاً یک چسب برای اتصال به قاب پنجره تهیه می شود ، سپس باید شبکه ضد حشرات روی آن چسبانده شود. مزیت اصلی این مدل ها هزینه بسیار پایین آنها است ، در حالی که مهمترین نقص عدم امکان برداشتن یا بلند کردن آنها برای نیازهای خاص است.

 

پشه بند تختخواب: این نوع علاوه بر ایجاد محافظت در برابر حشرات ، عنصر اصلی طراحی است. یک پرده آبشار مخصوص است که باید از طریق قوس فلزی روی تخت ها یا تختخواب ها نصب شود . این نوع محصول کم و بیش هزینه متوسطی دارد ، اما یک کاربرد نسبتاً محدود نیز دارد.

 

صفحه های حشرات غلتکی: صفحات حشرات غلتکی مدل های نیمه ثابت هستند: آنها در واقع به یک قاب و یک جعبه کوچک مجهز هستند ، دو عنصر که باید توسط یک متخصص حرفه ای به طور دقیق مونتاژ شود. با این حال ، می توان آنها را به طور کامل بالا برد ، تور داخل جعبه را دوباره جمع کرد و آن را کاملا از بین برد. دامنه قیمت این محصولات متغیر است ، علاوه بر این باید در نظر گرفته شود که برای نصب معمولاً لازم است با یک تکنسین متخصص تماس بگیرید.

 

پشه بندها با قاب: این نوع کلان شامل مدل های مختلفی از پشه بندها است که برای نصب روی قاب درب نیاز به یک قاب ثابت است. بنابراین ، این موانع نیز به راحتی قابل باز و بسته شدن هستند. برخی از این شبکه های پشه ای که جمع می شوند ، کاملاً روی خود جمع می شوند ، در حالی که برخی دیگر درهای واقعی دیگری هستند که باید بین شیشه بالکن و دیواره داخلی اتاق قرار بگیرند. این محصولات مطمئناً گران ترند ، ناگفته نماند که نصب آنها چندان ساده نیست و باید توسط شرکت ها یا کارگران متخصص انجام شود. مدل های پیشرفته تر نیز مجهز به سنسورهای مادون قرمز ویژه هستند که در صورت قطع شدن هشدار صوتی ایجاد می کنند. انتخاب این پشه بندهای خاص به کسانی که به دنبال مدلی برای استفاده در ویلا یا خانه ای جداگانه هستند توصیه می شود ، زیرا به شما امکان می دهد درها و پنجره ها را بدون خطر ورود مهمانان ناخواسته و برهم زدن آرامش داخلی باز نگه دارید

[ شنبه بیست و یکم فروردین 1400 ] [ 13:54 ] [ یاسر موسوی ]

[ بدون نظر ]