آموزش نوین آیلتس

آموزش ترفند های آزمون آیلتس با نوین ترین متود های آموزشی

ادکلن تقریباً در هر خانه ای یافت می شود و در فرهنگ ما جایگاه سنتی دارد. تاریخچه آن بسیار طولانی است که فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مهر به بررسی آن میپردازد. طبق یک باور ، ادکلن عطری معروف به مجارستان آب و تولید شده برای ملکه مجارستان در آن زمان ، نقطه شروع ادکلن است. این عطر که از قرن چهاردهم میلادی تاکنون توسط راهبه های صومعه ای در فلورانس تولید می شود ، مورد توجه یک عطر ساز ایتالیایی قرار گرفت که در قرن هفدهم مسافر فلورانس بود. سازنده عطر ، که فرمول را از راهبه های صومعه آموخت ، لیمو ، برگاموت و نارنجی اسانس را به فرمول اصلی در کلن ، آلمان ، محل زندگی خود ، اضافه کرد و فرمول "ادکلن" را توسعه داد ، که اکنون شناخته شده است به عنوان ادکلن. پس از تعریف آن به عنوان یک محصول پزشکی ، این محصول را در سراسر اروپا پذیرفته است. 

 

این مخلوط که در سالهای اول تولید بیشتر به عنوان یک محصول پزشکی مورد استفاده قرار می گرفت ، به دلیل ویژگی ضد عفونی کنندگی آن ، به عنوان یک محلول اصطکاک عالی دیده می شود. این فرمول که سالهاست با خواص دارویی در خط مقدم بوده و از قرن هجدهم میلادی به دلیل داشتن رایحه های جالب توجه رزماری ، لیمو ، برگاموت و پرتقال برای اهداف آرایشی استفاده می شود.

 

در این دوره که اختلاف طبقاتی در شدیدترین حد تجربه شد ، طبقه اشراف با عطرهای سنگین شناخته می شدند. با تسلیم طبقه بالا آمدن آن سالها در برابر بورژوازی ، از شهرت عطرهای سنگین کاسته شد و ادکلن ، که عطر سبکتر و جادارتری بود ، جایگزین آن شد. عطرهای "ادکلن" که به سمبل سادگی و خلوص تبدیل شده اند ، به شور و اشتیاق بورژوازی تبدیل شده اند.

 

فرمول شناخته شده روده بزرگ

کلن ، در ساده ترین شکل ، حاوی 80 درجه الکل اتیل است. با توجه به نسبت انواع مختلف ادکلن متناسب با حجم ، 40-45٪ الکل اتیل ؛ فرمول نهایی با ترکیب آن با آب و مواد معدنی حاصل می شود.

 

ترکیب ادکلن Misbahçe با Natural

انواع کلن از تاریخ تا امروز با یک داستان غنی گسترش یافته است. Misbahçe ، با چشم انداز و ماموریت خود در طبیعت در میان مارک های ادکلن ، معنای جدیدی به رایحه ها می بخشد. فرمول تولید شده علاوه بر اغوا کردن شما با رایحه های زیبا ، برخلاف مواد مراقبتی که دارد ، قلب شما را با مواد غیر تحریک کننده نیز مجذوب خود می کند.


علاوه بر الکل 80 درجه ، فرمول منحصر به فرد حاوی هیدروسول های گیاهی با ارزش به جای آب همراه با روغنهای اساسی و گلیسیرین به جای اسانسهای مصنوعی همراه است.

 

ادکلن ترنج لیمو

با رایحه شاد مرکبات ، شما را به روزهای تابستان می برد و احساسی خنک و شاداب از خود به جای می گذارد. فرمول منحصر به فردی که با ترنج به ادکلن لیمو نوستالژیک که به یک کلاسیک تبدیل شده انرژی اضافه می کند. این کار با روغنهای ضروری لیمو ، اسانس برگاموت ، هیدروسول لیمو سرو و گلیسیرین از دستان شما مراقبت می کند.


 

ادکلن اسطوخودوس

با رایحه ای تازه و آرامش شما را به گذشته می کشاند و به شما دلتنگی می بخشد. هنگام حمل نسیم تازه ای که از طریق مزارع اسطوخودوس در یک روز آفتابی تابستانی به پوستتان می وزد ، فرمولی 100٪ طبیعی و مناسب پوست است. اسانس اسطوخودوس ، همراه با اسطوخودوس هیدروسول و گلیسیرین ، از دستان شما مراقبت می کنند.

 

ادکلن نعناع اکالیپتوس

با هماهنگی کامل رایحه Sweet Mint و خنک کننده عطرهای اکالیپتوس ، حس شما را دوباره زنده می کند. فرمول 100٪ طبیعی و دوستدار پوست ، همراه با اسانس اکالیپتوس ، اسانس نعناع فلفلی ، هیدروسول نعناع و گلیسیرین ، مراقبت از دست شماست.


 

ادکلن معطر Cunda Breeze

مثل نوازش موهایتان با همه عطرهایی که یادآور دریای اژه هستند همراه با نسیم. این عطر با اسطوخودوس زیبا و یلانگ یلانگ Acıbadem نوستالژیک را در آغوش گرفته و با برگاموت می درخشد. به زودی با هماهنگی بی نظیر پچولی دودی ، سرو ، چوب صندل و وانیل ، خود را به فرم نهایی خود رساند. با رایحه بی نظیر خود تمام حواس شما را جلب می کند. فرمول 100٪ طبیعی و دوستدار پوست ، همراه با اسطوخودوس هیدروسول و گلیسیرین ، برای دستان شما مراقبت می کند.

[ چهارشنبه بیست و نهم اردیبهشت 1400 ] [ 16:58 ] [ یاسر موسوی ]

[ بدون نظر ]