آموزش نوین آیلتس

آموزش ترفند های آزمون آیلتس با نوین ترین متود های آموزشی


س: موسیقی چه نقشی در زندگی من دارد؟


این سوال زیبایی است و از پاسخ دادن به آن لذت بردم!


________________________________________________


موسیقی یکی از مهمترین و قدرتمندترین چیزهای زندگی من است.


زندگی من بدون ملودی و هارمونی کاملاً خالی خواهد بود. گوش دادن و نواختن آهنگ‌های مختلف به من کمک می‌کند تا استرس را از بین ببرم، آرام شوم و همچنین می‌تواند به من در زمان‌های سخت انگیزه کمک کند.


دانلود موزیک دروازه من برای ورود به دنیایی است که خودم آن را برای فرار از واقعیت تلخ خلق کرده ام. این ذهن من را آرام می کند و من را متقاعد می کند که همه چیز درست خواهد شد.


ملودی شیرینی که به روح شما پیام می دهد و اشعار فوق العاده ای که موسیقی شما را به هیجان می آورد، برای من موسیقی است. اما نمی توان بدون رقص از موسیقی صحبت کرد.


من معتقدم موسیقی توانایی انتقال انواع احساسات را دارد. چه احساس شادی و شادی باشد و چه غم و ناامیدی از طریق ریتم ها، هارمونی ها و اشعار موسیقی آن را نشان می دهد.


وقتی احساس غمگینی یا احساسی دیگر دارید، هیچ راهی بهتر از موسیقی برای احساس آن وجود ندارد. فقط گوش دادن به نوع موسیقی مناسبی که روحیه شما را منعکس می کند و به شما کمک می کند راه خود را احساس کنید.


من عاشق گوش دادن به موسیقی در هنگام رفتن به مدرسه هستم، زیرا احساس می کنم به من کمک می کند تا برای روزی که در انتظار است آماده شوم. فکر می‌کنم این مثل خاطرات زندگی من است، زیرا در همه چیز با من وجود داشته است.


تصاویر موسیقایی که موسیقی و آهنگ قادر به ایجاد آن هستند شگفت انگیز هستند. موسیقی این توانایی را دارد که من را مانند ماشین زمان به عقب برگرداند.


به من اجازه می دهد تا لحظه های از دست رفته و فراموش شده زندگی را دوباره مرور کنم. آهنگ‌ها می‌توانند تصویری را ترسیم کنند، جایی که داستانی در آن گفته می‌شود.


موسیقی در موسیقی کلاسیک داستانی را بدون اشعار بیان می کند که یک چیز فوق العاده قدرتمند است. من احساس می کنم که این در مورد ضرب المثل "موسیقی از زندگی تقلید می کند و زندگی از موسیقی تقلید می کند" صدق می کند.


من از 3 سالگی شروع به یادگیری نواختن ویولن و پیانو کردم و در سالهای گذشته کاملاً عاشق آن شدم.

برای من، هیچ چیز مانند موسیقی نمی تواند به بیان، تقویت یا کاهش احساساتم کمک کند - هم ساختن و هم گوش دادن به آن.


موسیقی «زبان جهانی» است.


این کمک می کند تا شما را با آهنگساز/هنرمند و همچنین تمام نژاد بشر مرتبط کنیم - زیرا متوجه می شوید که همه ما تجربیات و احساسات زندگی مشابهی را پشت سر می گذاریم. چگونه به جز از طریق یک قطعه موسیقی قدرتمند، یک شخص واقعاً می تواند به شما احساس کند که در هنگام ساخت آن چه چیزی هستند/ چه احساسی داشتند؟


گوش دادن به موسیقی تقریباً تنها راهی است که می توانم کارهای بی فکر را انجام دهم. این پچ پچ مداوم در مغز من را خاموش می کند تا بتوانم تمرکز کنم. موسیقی آرام بخش به مدیتیشن و آرامش کمک می کند. موسیقی می تواند یک تجربه معنوی باشد.


من به موسیقی گوش می‌دهم تا احساساتم را از خودم خارج کنم و بر کسی تأثیر منفی نگذارم و گاهی اوقات از دنیای خارج شوم.


من معتقدم موسیقی به طرق مختلف بر مردم تأثیر می گذارد. موسیقی برای من چیزی بیش از شنیدن یا پخش کردن است، بلکه چیزی برای احساس کردن است. موسیقی در زندگی من بسیار مهم است. همچنین احساس می‌کنم که به من کمک می‌کند تا از همه چیز عبور کنم. موسیقی یک چیز فوق‌العاده قدرتمند است و در کنار قلب من جایگاه بزرگی در زندگی من دارد.


موسیقی ترکیبی از روح و عواطف انسان است. ترانه سرایی که هر دو فکر درونی آنها را به ریتم نوشتن آورد. این خواننده احساسات را برای ارسال یک آهنگ کامل به ارمغان آورد. بسیاری از مردم می گویند که نمی توان بدون موسیقی زندگی کرد، بسیاری از مردم معتقدند که موسیقی تاثیر زیادی در رشد انسان از نظر فیزیولوژیکی، جسمی، عاطفی و بهبود کیفیت زندگی دارد.


________________________________________________


میتونستم ادامه بدم همانقدر که از دست دادن حس بینایی من از نظر عملی به طرز وحشتناکی ناتوان کننده است، اغلب به این فکر می کنم که چقدر وحشتناک است که شنوایی خود را از دست بدهم و دیگر نتوانم از زیبایی و عمق احساساتی که از طریق موسیقی تجربه می کنم لذت ببرم. . این یک فقدان واقعی برای روح من و تجربه من به عنوان یک انسان است.

 

منبع:

https://aminoapps.com/c/btsarmy/page/blog/importance-of-music-in-my-life/ERQd_GRkIPu5r1gRQ8MDJaN1Mra6eL84YMb

[ شنبه بیست و یکم خرداد 1401 ] [ 9:2 ] [ یاسر موسوی ]

[ یک نظر ]