آموزش نوین آیلتس

آموزش ترفند های آزمون آیلتس با نوین ترین متود های آموزشی

<13>

تلگرام از TikTok برتر است تا در ژانویه 2021 به بیشترین بارگیری در برنامه تبدیل شود

طبق گزارشی که اخیراً از برج سنسور منتشر شده ، این روزها تلگرام از نظر محبوبیت پرواز بالایی دارد. از ژانویه 2021 ، بیش از 63 میلیون بار سیستم عامل پیام رسانی نصب شده است. در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ، تعداد بارگیری ها 3.8 برابر شده است.


دلیل اصلی گسترش گسترده تلگرام هیچ ارتباطی با ویژگی های آن یا پیشرفت های اخیر ندارد ، بلکه با افت WhatsApp است. واتس اپ اخیراً سیاست حفظ حریم خصوصی جدید خود را ارائه داده است و گرچه برخی از آن سو mis تعبیر شده است ، اما بسیاری از کاربران را به جای پذیرفتن شرایط و ضوابط جدید ، به کشتی فرار می دهد. همانطور که مشخص شد ، میلیون ها نفر به تلگرام نقل مکان کردند.


در نتیجه ، تلگرام TikTok را از قدرت برکنار کرد و به محبوب ترین برنامه غیر بازی در جهان تبدیل شد. بیشتر نصب های تلگرام از هند (24٪) و اندونزی (10٪) انجام شده است. لیست پنج برنامه محبوب غیر بازی در جهان متشکل از TikTok ، Signal ، Facebook و WhatsApp است.


اگر رتبه بندی در دو فروشگاه محبوب برنامه را در نظر بگیریم ، Telegram در Google Play Store رتبه اول را دارد ، اما در App Store Apple تنها رتبه چهارم را دارد. TikTok ، YouTube و Zoom همچنان از Telegram در App Store اپل جلوتر هستند. سیگنال ، دومین برنامه پیام رسان که رشد گسترده ای را تجربه کرده است ، به سختی در 10 فروشگاه برتر App Store اپل قرار گرفت.


گزارش Sensor Tower نصب های منحصر به فردی را ثبت می کند. به علاوه ، برآورد اندروید آن داده های فروشگاه های برنامه شخص ثالث را در نظر نمی گیرد. گزارش آنها بارگیری ها از فروشگاه Google Play و App Store را برای دوره بین 1 ژانویه تا 31 ژانویه 2021 شمرده است.


آیا در این مورد فکری می کنید؟ در زیر در مورد نظرات به ما اطلاع دهید یا بحث را به توییتر یا فیس بوک خود منتقل کنید.


توصیه های سردبیران:

Gen جن از بطری خارج است. راه برگشتی نیست.

Stablecoins و مالیات غیرمتمرکز (DeFi) همچنان به نوآوری و رشد در صنعت بلاکچین دامن می زنند.


80 درصد بانک های مرکزی در حال حاضر در حال کشف ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDCs) هستند ، دولت اوکراین به طور مشخص Stellar را درگیر می کند تا به توسعه CBDC خود کمک کند.


اکنون Stablecoins بیش از 40 میلیارد دلار سرمایه در بازار دارد و بیش از نیمی از حجم رمزنگاری روزانه را تشکیل می دهد.


مزایای بسیار زیاد استوکول های تجاری ، مارک های بزرگ و شرکت های بزرگ را بر آن داشته است تا این فناوری را نیز بیشتر کشف کنند.


در سال 2019 ، فیس بوک با Libra Project خود موج زد (که اکنون Diem است) ، قدرت معرفی دارایی دیجیتال به یک اکوسیستم جهانی بیش از حد متصل را نشان می دهد و آگاهی را برای گروه دارایی های در حال ظهور با ثبات های تجاری مارک دار نشان می دهد.


DigitalBits ، یک پروتکل blockchain بیش از حد متمرکز بر پشتیبانی از دارایی های دیجیتال مصرف کننده ، منجر به توسعه پول های ثابت با مارک در چند سال گذشته شده است ، و اخیراً به انجمن جهانی Stablecoin راه یافت.


با نزدیک شدن به راه اندازی شبکه اصلی و صدور اولین مارک پایدار کوین بر روی زنجیره خود ، ZUSD ، ما با جزئیات بیشتر با سرپرست DigitalBits و مدیر عامل بنیاد XDB ، مایکل گورد همراه شدیم.


بلاکچین مقدار زیادی استقلال را به وجود می آورد. فکر می کنید مردم برای این مسئولیت آماده هستند؟

ما راه حل های ساده ای را خواهیم دید که پیچیدگی ها را حذف می کند ، و جریان اصلی احتمالاً برنامه هایی را که این کار را انجام می دهند ترجیح می دهد. با این حال ، اخلاق بلاکچین ، تمرکززدایی ، حاکمیت دموکراتیک ، خود نگهداری ، هیچ جایی پیش نخواهد رفت.


این بیشتر شبیه به یک طیف خواهد بود و افراد در اکوسیستم ها و پروتکل ها و دارایی هایی که متناسب با ترجیحات آنها هستند شرکت خواهند کرد. میزان کنترل شما و میزان مسئولیت پذیری شما در نهایت به عهده خود شما خواهد بود.


فکر می کنم جن از بطری خارج شده است. راه برگشتی نیست. این فناوری وجود دارد ، در حال حاضر به شدت مورد استفاده قرار نمی گیرد ، اما ما نمی توانیم آن را دوباره در یک جعبه قرار دهیم.


آیا شما معتقدید جهان برای ارزهای دیجیتال آماده است؟ آیا آنها واقعاً اکنون می توانند جهان را تغییر دهند؟ بهترین و جدیدترین نمونه هایی که می توانید ارائه دهید کدامند؟

جهان ارزهای دیجیتال را حتی بدون دانستن آنها اتخاذ خواهد کرد. برخی از نمونه هایی که دیده ایم ، م institutionsسساتی با میلیارد دلار به علاوه ارزیابی هستند که درصدی از ذخایر خود را به بیت کوین اختصاص می دهند.


ما شاهد ورود مواردی از قبیل Square ، JPM Morgan ، Facebook و اکنون PayPal به فضا هستیم. برخی از افراد در MicroStrategy سرمایه گذاری می کنند یا در Square سرمایه گذاری می کنند و حتی بدون اطلاع از آنها در معرض دارایی های دیجیتال قرار می گیرند.


این همان چیزی است که PayPal دارایی های دیجیتالی مانند Bitcoin را معرفی می کند. بسیاری از معاملات به صورت زنجیره ای آغاز می شوند و مردم عاقلانه تر نخواهند بود.


اتخاذ ارزهای دیجیتال ما را ملزم می کند که رفتار مصرف کننده را تا آنجا که ممکن است حفظ کنیم و فن آوری بلاکچین را در پس فرایندهایی که مردم هر روز انجام می دهند ، ادغام کنیم.


ضروری است که عارضه را حذف کنیم. برای برقراری تماس نیازی به دانستن عملکردهای داخلی تلفن همراه ندارید. استفاده از بلاکچین باید بصری شود و بهترین راه برای رسیدن به این هدف این است

منبع : https://telegram.org/evolution

[ دوشنبه چهارم اسفند 1399 ] [ 11:58 ] [ یاسر موسوی ]

[ بدون نظر ]